115
задоволених клієнтів
гарантія 100%
якісне виконання
+38 (098) 295-06-67
щоденно з 10 до 19:00
Замовити дзвінокми Вам зателефонуємо
Надіслати

Шпалери для кухні

Кухня – місце, де зранку та ввечері найчастіше зустрічаються родина. Це кімната, де готують страви з любов’ю, де можна ділитись планами на майбутнє, згадувати приємні моменти минулого, говорити на будь-які теми та водночас пряжити, варити, тушкувати, пекти. Водночас це приносить насолоду і користь, але в той же час – завдає збитків самому приміщенню. Воно найчастіше в домі зазнає деструкції. Тому, задля збереження комфорту, слід оформити кухню належним чином.

Які шпалери найкраще підходять для кухні

Підвищена вологість від випарів, висока температура, знос від частого користування, випаровування жирів тощо вимагають відповідних матеріалів в інтер’єрі. Тому, практичність – передовсім. По-перше, шпалери повинні бути водостійкими. По-друге, екологічно чистими. Крім того, не вигорати на сонці і легко клеїтись. Щодо естетичного аспекту – це, звісно, на Ваш розсуд. Але, коли в кімнаті, де готуються страви, будуть присутні соковиті кольори, апетитні натюрморти, фактура, що підкреслює оригіналість.

Де вибрати та замовити шпалери для кухні

Гофровані, тиснені, з рельєфним зображенням, гладкі, вінілові etc – наша компанія може задовольнити будь-яке побажання клієнта. Можливо замовити шпалери навіть зі своїм зображенням. Вам достатньо зателефонувати нам, щоб отримати відповіді чи консультацію, яка стосується цього питання. Ласкаво просимо!