115
задоволених клієнтів
гарантія 100%
якісне виконання
+38 (098) 295-06-67
щоденно з 10 до 19:00
Замовити дзвінокми Вам зателефонуємо
Надіслати

Поради з поклейки фотошпалер

Підготовка стін

1. Підготуйте стіни перед наклеюванням шпалер. Видаліть зі стін старі шпалери, бруд і плями. В разі якщо стіни були пофарбовані, необхідно видалити зі стін всю фарбу.

2. При наявності на стінах тріщин і нерівностей їх необхідно закрити.

3. Дефекти стіни, не видалені при її підготовці, буде видно після наклейки шпалер і це може вплинути на якість обклеювання (можливе виникнення так званих "бульбашок" на полотнах шпалер, розбіжність стиків полотен шпалер, відклеювання полотен шпалер, розрив шпалер і т.д.)

4. Обклеювана поверхня повинна бути сухою, рівною, твердою, без пилу, жиру, тріщин, нерівностей, бруду, плям, слідів фарби.

5. Не можна клеїти шпалери на вологі стіни. В іншому випадку можливі небажані зміни кольору і відшаровування шпалер.

8. Вологість приміщення, в якому наклеюються шпалери, повинна бути близько 40%. роботи по наклеювання шпалер проводите при кімнатній температурі 18-25 ° С.

9. Поверхня стін повинна бути рівномірно світла.

10. Всі кути приміщення повинні бути строго вертикальними, а лінія стику стіни і стелі повинна бути виведена за рівнем (підлога і стеля горизонтальні і паралельні один одному). Якщо кути НЕ будуть вертикальними, то полотно шпалер на другий і наступних за чергою стінах почне «гуляти» вгору або вниз.

 

 

Перевірка фотошпалер

Фотошпалери необхідно перевірити відразу після того, як ви їх отримали, і обов'язково до того, як збераєтеся їх клеїти. Розкладіть фотошпалери на чистій поверхні, визначте послідовність наклейки смуг, перевірте, як стикуються частини зображення. Шпалери надруковані в стик, можуть мати розбіжність до 2мм. при стикуванні картинки. Виробничим браком є дефекти друку, нестиковка окремих смуг за кольором, невідповідність кольору на фотошпалерах і на кольоропробі. Браком не є розбіжність кольору на фотошпалерах і на комп'ютерному моніторі. Претензії за якістю фотошпалер приймаються до їх поклейки.

ВАЖЛИВО!

Всі претензії щодо якості фотошпалер приймаються ДО їх поклейки. Ретельно перевірте фотошпалери перед наклеюванням. Дані рекомендації в інструкції дозволять надійно наклеїти фотошпалери і отримати якісний результат.

Запах матеріалу фотошпалер вивітрюється за 2-3 дня.

Якщо Ви зібралися клеїти фотошпалери недалеко від розетки, то вимкніть електричний струм!

Для витирання і розгладження фотошпалер при поклейці НЕ МОЖНА використовувати ганчірки і серветки (тільки злегка вологу губку). Не тріть поперек швів.

Фотошпалери НЕ МОЖНА розгладжувати металевим шпателем.

Ретельно промазуйте і прокочують краю і стики полотна.

Шпалери не люблять протягів і перепадів температур, зберігайте в кімнаті мікроклімат до їх висихання (2-3 діб).

Наклеювання шпалер

4. Для поклейки використовуйте клей для важких вінілових шпалер з паперовою основою «Quelyd special vinyl». Інструкція з приготування клею зазвичай розміщена на упаковці. При приготуванні клею додайте трохи ПВА. За допомогою широкої кисті нанесіть клей на полотно фотошпалер і на стіну. Добре змащуйте краї фотошпалер. Приблизний час просочування фотошпалер 2-5 хвилин. Не зловживайте часом для просочування клеєм шпалер (не більше 10 хв), аби папір не розлізся. Перед наклеюванням витримайте запечатані рулони в приміщенні при кімнатній температурі 2-3 години. Зберіть зображення на рівній поверхні на підлозі, щоб переконатися в правильності стиковки і сумісності зображення. Акуратно розмітьте стіну. Накресліть на стіні олівцем за допомогою васерваги (водяного рівня) вертикальну лінію, від якої ви почнете клеїти першу смугу шпалер (важливо, щоб перша смуга лягла строго вертикально), і ще кілька ліній через 1-1,5 м для контролю вертикальності при поклейці наступних смуг.

Нанесіть рівномірно на стіну клей (за допомогою вовняного валика) розміром трішки більше від смуги шпалер. Розгладьте та прокатайте сухим і чистим гумовим валиком від центру до країв, видаляючи надлишки клею і бульбашки повітря з під шпалер. Клей, що потрапляє на поверхню фотошпалер, витирайте відразу притискними рухами злегка вологою губкою.

Не можна розгладжувати шпалери руками або ганчіркою. Клеїти шпалери “ніжно”, мастити стіни клеєм не густо, аби клей при поклейці не виліз на полотно, не терти шви ганчіркою чи руками, а спеціальним м'яким шпателем виганяємо повітря і надлишки клею, коли клей виліз на полотно то витираємо його одразу ледь мокрою губкою, не тремо сухою чи мокрою ганчіркою.

Нанесіть клей для наступної смуги. Наступну смугу накладіть на стіну таким чином, щоб зображення на обох смугах точно збіглося. Переконайтеся, що зображення всюди збіглося, і потім розгладьте смугу в вертикальному напрямку. Дотримуйтеся вимог вертикальність фотошпалер.

Після поклейки, дотримуйтесь температурного режиму, який був при поклейці, виключіть протяги. Провітрити приміщення можна тільки після повного висихання.

Якщо Ви все зробили правильно, то після успішно виконаної роботи, зможете насолоджуватися затишним і барвистим інтер'єром Вашої кімнати! Дякую за вибір нашої продукції.