115
задоволених клієнтів
гарантія 100%
якісне виконання
+38 (098) 295-06-67
щоденно з 10 до 19:00
Замовити дзвінокми Вам зателефонуємо
Надіслати

Шпалери для вітальні

Вітальня - чи не основна кімната в будинку, де відбуваються найважливіші події. Тут збирається родина у свята, сюди запрошують друзів і знайомих, щоб провести час за смачним обідом, вечерею, або філіжанкою кави.
Шпалери у вітальні – родзинка душевного антуражу. Комфортні меблі, красива музика і неповторне зображення, яке поглине будь-кого, хто подивиться на нього, створять атмосферу розкутості і розслабленості. За невимушеними сімейними розмовами на тлі старовинного міста, водоспаду, моста понад струмком, ви проведете приємні вечори чи святкові дні у колі близьких

Який тип шпалер найкраще підходить для вітальні?

Для початку визначимось із матеріалом. Паперові шпалери найдешевші, але і найбільш вибагливі до якості стін. Також при тривалому прямому контакті з сонячними променями вони мають здатність вигорати. Більш стійкими до зовнішніх чинників є шпалери на тканинній основі. Якщо ж Ви плануєте перефарбовувати кімнату, найкращим варіантом будуть флізелінові шпалери.

Де можна купити шпалери для гостинної?

Замовити шпалери можна на нашому сайті, вибравши з каталогу необхідну Вам модель та залишивши заявку або зателефонувавши за номером +38 (098) 295-06-67.