115
задоволених клієнтів
гарантія 100%
якісне виконання
+38 (098) 295-06-67
щоденно з 10 до 19:00
Замовити дзвінокми Вам зателефонуємо
Надіслати

ТЕКСТУРИ ФОТОШПАЛЕР

       Cучасні фотошпалери за своїми властивостями і якістю зображення пішли далеко вперед від звичних нам зразків цієї продукції. Спеціалізовані текстуровані полотна з вініловим покриттям на паперовій або флізеліновій основі додадуть відповідну фактуру для обраного зображення.

      У число найбільш популярних різновидів шпалер, безумовно, входять шпалери з вмістом вінілу. Вініл являє собою безбарвний пластик і є похідним від етилену. Полівінілхлорид (така повна, більш правильна назва вінілу) має дуже зручні характеристики. 

       Його відрізняє:

♦ еластичність в процесі обробки;

♦ механічна міцність на виході;

♦ хороші електроізоляційні властивості;

♦ вологостійкість;

♦ хімічна стійкість до дії спиртів, жирів, лугів, кислот і взагалі практично всіх типів речовин, що застосовуються в повсякденному побуті;

♦ низька схильність до горіння на повітрі.

         Флізелін - це нетканий матеріал, виготовлений на основі целюлозних волокон, які скріплені полімером. За складом він дуже близький до звичайного паперу. Флізелін іноді називають «поліпшеним папером», оскільки він міцніше, більш стійкий до стирання і володіє поліпшеною вогнестійкістю, в порівнянні з папером.

       Завдяки флізеліновій основі та вініловому напиленню, що забезпечує мікропори, наші шпалери, виробництва Голландії, є екологічно безпечними та "дихаючими" (пропускають повітря). 

Довговічні, рельєфні, красиві шпалери, що миються, на яких важко наробити плям і подряпин - вельми привабливий варіант, чи не так?