115
задоволених клієнтів
гарантія 100%
якісне виконання
+38 (098) 295-06-67
щоденно з 10 до 19:00
Замовити дзвінокми Вам зателефонуємо
Надіслати

Шпалери у дитячій кімнаті – створіть казку вдома

Важливо, щоб дитина зростала у здоровій атмосфері. Це стосується не лише фізичного, а й психічного здоров’я. Малюк сприймає світ від самого народження. Тому оточуючий його світ формуватиме подальше його становлення.

Обстановка в кімнаті, гама кольорів, запахи – це все дуже впливає на розвиток дитини. Шпалери за мотивами казок, як народних, так і сучасних додадуть лепту у виховання особистості. Спокійні кольори, екологічні матеріали нашої продукції гарантують гарний настрій та міцний сон вашому нащадку. Кімната перетвориться зі звичайного приміщення у світ ігор, пізнання та відпочинку.

Які шпалери підійдуть у дитячу кімнату

 Нині на ринку існує багато різновидів шпалер: паперові, рідкі, склошпалери, вінілові, флізелінові, фотошпалери. Усі вони є екологічно чистими і ними без остраху можна оздобити приміщення, де перебуває дитина. Деякі вже з готовими малюнками та візерунками, на деякі дитина сама може творити – малювати своїх улюблених героїв. Шпалерами можна розбити кімнату на зони: робочу, ігрову, для відпочинку.

Де купити шпалери у дитячу кімнату

Переглянувши наш каталог, ви можете обрати за своїм та смаком дитини фон до її кімнати. Ми даємо гарантію щодо екологічності продукції. Залиште заявку, або зателефонуйте нашому менеджерові. Ми проконсультуємо і дамо відповіді на усі ваші запитання.